Pixture Reloaded (7.x-2.0) - en to hy translation catalogue (14 entries)

en: Type
hy: Տեսակ

en: Block title
hy: Բլոկի վերնագիր

en: None
hy: Ոչ մի

en: Center
hy: Կենտրոն

en: none
hy: ոչ մի

en: Help
hy: Օգնություն

en: Top
hy: Վերև

en: Small
hy: Փոքր

en: Large
hy: Մեծ

en: Text
hy: Տեքստ

en: Bottom
hy: Ներքև

en: Site name
hy: Կայքի անվանումը

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված

en: Left
hy: Ձախ
