Pixture Reloaded (7.x-2.1) - en to af translation catalogue (14 entries)

en: Type
af: Tipe

en: Block Title
af: Bloktitel

en: Block title
af: Bloktitel

en: None
af: Geen

en: Center
af: Senter

en: none
af: geen

en: Help
af: Hulp

en: Small
af: Klein

en: Large
af: Groot

en: Site name
af: Webwerf se naam

en: Header
af: Hoof

en: Footer
af: Onderskrif

en: Slogan
af: Slagspreuk

en: Block body
af: Blokteks
