Pixture Reloaded (7.x-2.1) - en to am translation catalogue (15 entries)

en: Type
am: ዓይነት

en: Block title
am: የጥምር ዓርስት

en: Ash
am: አሽ

en: Aquamarine
am: አኳማሪን

en: none
am: ምንም

en: Help
am: እርዳታ

en: Text
am: ጽሁፍ

en: Site name
am: የድረ ገጽ ስም

en: Header
am: ራስጌ

en: Footer
am: ግርጌ

en: Medium
am: መካከለኛ

en: Slogan
am: መፈክር

en: Block body
am: የጥምር አካል

en: Header top
am: ራስጌ እላይ

en: Header bottom
am: ራስጌ እታች
