Pixture Reloaded (7.x-2.1) - en to eu translation catalogue (34 entries)

en: Type
eu: Mota

en: Block Title
eu: Blokearen izenburua

en: Block title
eu: Blokearen izenburua

en: Ash
eu: Errauts

en: Aquamarine
eu: Akuamarina

en: Links
eu: Estekak

en: None
eu: Bat ere ez

en: Center
eu: Erdian

en: none
eu: bat ere ez

en: Help
eu: Laguntza

en: Font
eu: Letra-tipoa

en: Top
eu: Goian

en: Small
eu: Txikia

en: Large
eu: Handia

en: Text
eu: Testua

en: Bottom
eu: Behean

en: Site name
eu: Gunearen izena

en: Header
eu: Goiburua

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Node Title
eu: Nodo izenburua

en: Medium
eu: Ertaina

en: Page Title
eu: Orriaren Izenburua

en: Middle
eu: Erdian

en: Left
eu: Ezkerra

en: Right
eu: Eskuina

en: Slogan
eu: Leloa

en: Block body
eu: Blokearen testua

en: Grid
eu: Sareta

en: Fonts
eu: Letra-tipoa

en: Site Slogan
eu: Gunearen eslogana

en: Page top
eu: Orriaren burua

en: Page bottom
eu: Orriaren behean

en: Sidebar first
eu: Lehen Albo-zutabea

en: Sidebar second
eu: Bigarren Albo-zutabea
