Pixture Reloaded (7.x-2.1) - en to fi translation catalogue (39 entries)

en: Type
fi: Tyyppi

en: Block title
fi: Lohkon otsikko

en: Ash
fi: Tuhkanharmaa

en: Aquamarine
fi: Akvamariini

en: Links
fi: Linkit

en: None
fi: Ei mitään

en: Center
fi: Keskellä

en: none
fi: ei yhtään

en: Help
fi: Ohje

en: Font
fi: Fontti

en: Top
fi: Ylhäällä

en: Small
fi: Pieni

en: Large
fi: Suuri

en: Text
fi: Teksti

en: Bottom
fi: Alhaalla

en: Site name
fi: Sivuston nimi

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Footer
fi: Alatunniste

en: Node Title
fi: Kirjoituksen otsikko

en: Medium
fi: Keskiverto

en: Base
fi: Ydin

en: Repeat
fi: Toisto

en: Middle
fi: Keskellä

en: Left
fi: Vasemmalla

en: Right
fi: Oikealla

en: Slogan
fi: Iskulause

en: Block body
fi: Lohkon sisältö

en: Teal
fi: Sinivihreä

en: Grid
fi: Ruudukko

en: Rounded corners
fi: Pyöristetyt kulmat

en: Fonts
fi: Fontit

en: Secondary
fi: Toissijainen

en: Header top
fi: Ylätunnisteen yläosa

en: Header bottom
fi: Ylätunnisteen alaosa

en: Page top
fi: Sivun yläreunaan

en: Page bottom
fi: Sivun alareuna

en: Sidebar first
fi: Ensimmäinen sivupalkki

en: Header text
fi: Ylätunnisteen teksti

en: Sidebar second
fi: Toinen sivupalkki
