Pixture Reloaded (7.x-2.1) - en to kn translation catalogue (29 entries)

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Ash
kn: ಆಶ್

en: Links
kn: ಸಾಲುಗಳು

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Center
kn: ಕೇಂದ್ರ (ತೆಗೆದುಹಾಕಲ್ಪಟ್ಟಿದೆ)

en: none
kn: ಯಾವುದು ಇಲ್ಲ

en: Help
kn: ಸಹಾಯ

en: Font Size
kn: ಅಕ್ಷರಶೈಲಿ ಗಾತ್ರ

en: Font
kn: ಅಕ್ಷರ ಶೈಲಿ

en: Top
kn: ಮೇಲಿನ/ಮೊದಲ

en: Small
kn: ಚಿಕ್ಕದಾದ

en: Large
kn: ದೊಡ್ಡದಾದ

en: Text
kn: ಪಠ್ಯ

en: Bottom
kn: ಕೆಳ

en: Site name
kn: ಸೖಟಿನ ಹೆಸರು

en: Header
kn: ಹೆಡರ್

en: Centered
kn: ಮಧ್ಯಸ್ಥಿತ

en: Medium
kn: ಮಧ್ಯಮ

en: Base
kn: ಮೂಲ

en: Repeat
kn: ಮರುಕಳಿಸು

en: Left
kn: ಎಡ

en: Right
kn: ಬಲ

en: Image Settings
kn: ಚಿತ್ರದ ಸಂಯೋಜನೆಗಳು

en: Violet
kn: ನೇರಳೆ

en: Silver
kn: ಬೆಳ್ಳಿ

en: Fonts
kn: ಅಕ್ಷರ ಶೈಲಿಗಳು

en: Gothic
kn: ಗೋತಿಕ್

en: Page bottom
kn: ಪುಟದ ಕೆಳಗೆ

en: Highlight
kn: ಹೈಲೈಟ್
