Pixture Reloaded (7.x-2.1) - en to ku translation catalogue (27 entries)

en: Type
ku: جۆر

en: Block title
ku: ناونیشانی بلۆک

en: Ash
ku: خۆڵەمێش

en: Aquamarine
ku: کەشتی ئاوی

en: None
ku: هیچ

en: Center
ku: ناوەڕاست

en: none
ku: هیچ

en: Help
ku: یارمەتی

en: Top
ku: سەرەوە

en: Small
ku: بچووک

en: Large
ku: گەورە

en: Text
ku: دەق

en: Bottom
ku: ژێرەوە

en: Site name
ku: ناونیشانی ماڵپەڕ

en: Header
ku: بەشی سەرەوە

en: Footer
ku: بەشی ژێرەوە

en: Medium
ku: مامناوەندی

en: Left
ku: چەپ

en: Right
ku: ڕاست

en: Slogan
ku: دروشم

en: Block body
ku: ناوەڕۆکی بلۆک

en: Header top
ku: لووتکەی سەرپەڕە

en: Header bottom
ku: ژێرەوەی سەرپەڕە

en: Page top
ku: سەرەوی پەڕە

en: Page bottom
ku: خوارەوەی پەڕە

en: Sidebar first
ku: لاپارچەی یەکەم

en: Sidebar second
ku: لاپارچەی دووەم
