Pixture Reloaded (7.x-2.1) - en to sv translation catalogue (37 entries)

en: Type
sv: Typ

en: Block Title
sv: Blocktitel

en: Block title
sv: Blocktitel

en: Ash
sv: Aska

en: Aquamarine
sv: Havsblå

en: Links
sv: Länkar

en: None
sv: Ingen

en: Center
sv: Centrerad

en: none
sv: ingen

en: Help
sv: Hjälp

en: Font Size
sv: Fontstorlek

en: Top
sv: Överst

en: Small
sv: Liten

en: Large
sv: Stor

en: Bottom
sv: Längst ned

en: Site name
sv: Webbplatsens namn

en: Header
sv: Sidhuvud

en: Footer
sv: Sidfot

en: Node Title
sv: Nodtitel

en: Medium
sv: Mellan

en: Repeat
sv: Upprepa

en: Page Title
sv: Sidtitel

en: Left
sv: Vänster

en: Right
sv: Höger

en: Block body
sv: Blockinnehåll

en: Teal
sv: Grönblå

en: Violet
sv: Violett

en: Grid
sv: Rutnät

en: Rounded corners
sv: Rundade hörn

en: Fonts
sv: Fonter

en: Secondary
sv: Sekundär

en: Header top
sv: Sidhuvud - överst

en: Header bottom
sv: Sidhuvud - nederst

en: Page top
sv: Överst på sidan

en: Page bottom
sv: Nederst på sidan

en: Sidebar first
sv: Första sidospalt

en: Sidebar second
sv: Andra sidospalt
