Pixture Reloaded (7.x-2.1) - en to uk translation catalogue (133 entries)

en: Type
uk: Тип

en: Block Title
uk: Назва блоку

en: Block title
uk: Заголовок блоку

en: Ash
uk: Попіл

en: Links
uk: Посилання

en: None
uk: Немає

en: Center
uk: По центру

en: none
uk: немає

en: Help
uk: Довідка

en: Font Size
uk: Розмір шрифту

en: Font
uk: Шрифт

en: Top
uk: Зверху

en: Small
uk: Мале

en: Large
uk: Велике

en: Text
uk: Текст

en: Bottom
uk: Знизу

en: Site name
uk: Назва сайту

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: Centered
uk: По центру

en: Node Title
uk: Заголовок матеріалу

en: Medium
uk: Середній

en: Base
uk: Основа

en: Repeat
uk: Повторення

en: Page Title
uk: Заголовок Сторінки

en: Site Name
uk: Назва сайту

en: Middle
uk: Середина

en: Left
uk: Ліворуч

en: Right
uk: Праворуч

en: Image Settings
uk: Параметри зображення

en: No repeat
uk: Без повторень

en: Slogan
uk: Гасло

en: Block body
uk: Вміст блоку

en: Red Carpet
uk: Червоний килим

en: Caramel Brown
uk: Карамельний

en: Earth Brown
uk: Темно-коричневий

en: Orange Sunset
uk: Помаранчевий схід сонця

en: Gold Yellow
uk: Золотистий жовтий

en: Olive Garden
uk: Оливковий сад

en: Forest Green
uk: Зелений ліс

en: Teal
uk: Зеленувато-блакитний

en: Deep Blue
uk: Синява

en: Purple Haze
uk: Пурпуровий серпанок

en: Violet
uk: Фіолетовий

en: Graphite
uk: Графіт

en: Silver
uk: Срібло

en: Ocean Water
uk: Океанська вода

en: Grid
uk: Сітка

en: Rounded corners
uk: Заокруглення кутів

en: Fonts
uk: Шрифти

en: Main Content
uk: Основний вміст

en: Image width
uk: Ширина зображення

en: Comment Title
uk: Заголовок коментаря

en: Site Slogan
uk: Гасло сайту

en: Gothic
uk: Готична

en: Sandstone
uk: Піщаник

en: Footer top
uk: Верх нижнього колонтитулу

en: Secondary
uk: Вторинне

en: Header top
uk: Верх заголовку

en: Header bottom
uk: Низ заголовку

en: Footer bottom
uk: Низ нижнього колонтитулу

en: Page top
uk: Верх сторінки

en: Page bottom
uk: Низ сторінки

en: Sidebar first
uk: Перша бічна панель

en: Highlight
uk: Підсвітити

en: Header text
uk: Текст верхнього колонтитулу

en: 12px
uk: 12 пікселів

en: Borders
uk: Рамки

en: Menu Bar
uk: Панель меню

en: Sidebar second
uk: Друга бічна панель

en: Image Alignment
uk: Вирівнювання зображення

en: Dots
uk: Цятки

en: Aside
uk: Ззовні

en: Tertiary
uk: Третинне

en: Corner radius
uk: Радіус кута

en: Change the corner radius for blocks, node teasers and comments.
uk: Зміна радіусу кута блоків, анонсів матеріалу і коментарів.

en: 4px
uk: 4 пікселі

en: 8px
uk: 8 пікселів

en: Sticky teaser
uk: Прикріплений анонс

en: Girly Pink (default)
uk: Дівочий рожевий (за замовчуванням)

en: Page background
uk: Тло сторінки

en: This sets a base font-size on the body element - all text will scale relative to this value.
uk: Установка основного розміру шрифту для тексту. Всі тексти будуть масштабуватися пропорційно вказаному значенню.

en: Heading Styles
uk: Стилі заголовків

en: All Caps
uk: Всі великі

en: Font weight normal
uk: Звичайний стиль шрифту

en: Text shadows
uk: Тіні тексту

en: Box shadow - light
uk: Тінь блоку - світла

en: Box shadow - dark
uk: Тінь блоку - темна

en: Main Menu links
uk: Посилання головного меню

en: Block title bg
uk: Фон назви блоку

en: Image alignment - vertical
uk: Вирівнювання зображення - вертикаль

en: Image alignment - horizontal
uk: Вирівнювання зображення - горизонталь

en: Image repeat
uk: Повторення зображення

en: Horizontal repeat
uk: Горизонтальне повторення

en: Vertical repeat
uk: Вертикальне повторення

en: Auto <span class="description">- use actual image dimensions</span>
uk: Авто <span class="description">- використовуються актуальні розміри зображення</span>

en: 100% width <span class="description"> - stretch to fit, this only works in modern CSS3 capable browsers</span>
uk: 100% ширини <span class="description"> - розтягується для заповнення, працює лише в сучасних браузерах з підтримкою CSS3</span>

en: Default font
uk: Шрифт за замовчуванням

en: Websafe font
uk: Веб-безпечний шрифт

en: Google font
uk: Шрифт Google

en: <h3>Font Size</h3>
uk: <h3>Розмір шрифту</h3>

en: Smallest
uk: Найменший

en: Largest
uk: Найбільший

en: <h3>Heading Styles</h3><p>Add extra styles to headings. Shadows ony work for CSS3 capable browsers such as Firefox, Safari, IE9 etc.</p>
uk: <h3>Стилі заголовків</h3><p>Додавання розширених стилів до заголовків. Тіні підтримуються тільки в CSS3-сумісних браузерах (Firefox, Safari, IE9 тощо).</p>

en: Box Shadows and Textures
uk: Тіні блоку та текстури

en: <h3>Shadows and Textures</h3><p>The box shadows are implimented using CSS and only work in modern compliant browsers. The textures are small, semi-transparent images that tile to fill the entire background.</p>
uk: <h3>Тіні та текстури</h3><p>Тіні реалізуються за допомогою CSS і з'являються лише в сучасних сумісних браузерах. Текстури — це невеликі, напівпрозорі зображення, що на кшталт плитки повністю заповнюють тло сторінки.</p>

en: Box Shadows
uk: Тіні блоків

en: <h3>Box Shadows</h3><p>Box shadows (a drop shadow/glow effect) apply to the main content column and work only in CSS3 compliant browsers such as Firefox, Safari and Chrome.</p>
uk: <h3>Тіні блоків</h3><p>Тіні блоків (a тіні/ефект підсвічування) застосовується до колонки основного вмісту і працює лише в CSS3-сумісних браузерах на кшталт Firefox, Safari та Chrome.</p>

en: <strong>Apply a box shadow to the main content column</strong>
uk: <strong>Застосувати тінь блоку до колонки основного вмісту</strong>

en: Textures
uk: Текстури

en: <h3>Body Textures</h3><p>This setting adds a texture over the main background color - the darker the background the more these stand out, on light backgrounds the effect is subtle.</p>
uk: <h3>Текстури вмісту</h3><p>Цей параметр додає текстуру поверх основного кольору тла - чим темніше тло, тим більше вони виділяються, на світлому тлі ефект є меншим.</p>

en: Select texture
uk: Оберіть текстуру

en: Hatch
uk: Штрихування

en: Vertical lines
uk: Вертикальні смуги

en: Horizontal lines
uk: Горизонтальні смуги

en: <strong>Image field alignment</strong>
uk: <strong>Вирівнювання поля зображення</strong>

en: This will only affect images added using an image-field. If you use another method such as embedding images directly into text areas this will not affect those images.
uk: Це буде впливати тільки на зображення, додані за допомогою поля зображень. Якщо ви використовуєте інший метод, наприклад, додаєте зображення безпосередньо в текстову область, на нього це не впливатиме.

en: Image Captions
uk: Підписи зображень

en: <strong>Display the image title as a caption</strong>
uk: <strong>Відображати заголовок зображення у вигляді підпису</strong>

en: Show captions on teaser view
uk: Показувати підписи в анонсі

en: Show captions on full view
uk: Показувати підписи у повній версії

en: Menu Bullets
uk: Маркери меню

en: <h3>Menu Bullets</h3><p>This setting allows you to customize the bullet images used on menus items. Bullet images only show on normal vertical block menus.</p>
uk: <h3>Маркери меню</h3><p>Цей параметр дозволяє персоналізувати зображення маркерів на пунктах меню. Зображення відображаються тільки в нормальному вертикальному блоці меню.</p>

en: Drupal default
uk: Задане в Drupal

en: Arrow head
uk: Стрілка

en: Double arrow head
uk: Двоголова стрілка

en: Circle arrow
uk: Кругла стрілка

en: Fat arrow
uk: Жирна стрілка

en: Skinny arrow
uk: Тонка стрілка

en: IE corners
uk: Кути в IE

en: Enable rounded corners for Internet Explorer 6, 7 and 8
uk: Увімкнути заокруглення кутів в Internet Explorer 6, 7 та 8

en: <h3>Fonts</h3><p>Here you can set a default font which will style all text. You can also set unique fonts for the page title, site name and slogan, and fonts for node, comment and block titles. First select the font type (Websafe or Google web font), then select the font family. You can preview Google web fonts here: <a href="!link" target="_blank">http://www.google.com/webfonts</a></p>
uk: <h3>Шрифти</h3><p>Тут можна налаштувати базовий шрифт, що буде використовуватись для всіх текстів. Також можна налаштувати окремий шрифт для назви сторінки, назви сайту та гасла, а також шрифти для матеріалів, коментарів та назв блоків. Спочатку оберіть тип шрифту (Веб-безпечний шрифт або веб-шрифт Google), потім оберіть родину шрифта. Переглянути зразки веб-шрифтів Google можна тут: <a href="!link" target="_blank">http://www.google.com/webfonts</a></p>

en: <p>NOTE: For this to work you must download install the <a href="!link">CSS3PIE</a> library to <code>sites/all/libraries/PIE</code>.</p><p>The path should be like this: <code>sites/all/libraries/PIE/PIE.htc</code></p><p>Then you MUST change the path in <strong>ie-htc.css</strong> to be absolute and match this path, e.g. <code>http://examplesite.com/sites/all/libraries/PIE/PIE.htc</code> - look in the <code>/css</code> folder to find this file.<p>Usage is at your own risk. Elements such as text inside other JS items such as drop menus or slideshows may be degraded in Internet Explorer.</p>
uk: <p>УВАГА: щоб це запрацювало, необхідно завантажити та встановити бібліотеку <a href="!link">CSS3PIE</a> в до каталогу <code>sites/all/libraries/PIE</code>.</p><p>Шлях повинен мати такий вигляд: <code>sites/all/libraries/PIE/PIE.htc</code></p><p>Потім необхідно цей шлях в абсолютному вигляді (включаючи адресу сайту) прописати у файлі <strong>ie-htc.css</strong>, тобто: <code>http://examplesite.com/sites/all/libraries/PIE/PIE.htc</code>. Файл <strong>ie-htc.css</strong> шукайте в теці <code>/css</code>.<p>Використовуйте цю можливість на свій страх і ризик. Елементи сторінки, наприклад, текст всередині спадних меню або слайд-шоу, можуть бути спотворені при відображенні в Internet Explorer.</p>
