Pixture Reloaded (7.x-2.1) - en to vi translation catalogue (41 entries)

en: Type
vi: Kiểu

en: Block title
vi: Tiêu đề khối

en: Links
vi: Các liên kết

en: None
vi: Không có

en: Center
vi: Giữa

en: none
vi: không có

en: Help
vi: Trợ giúp

en: Font Size
vi: Cỡ chữ

en: Font
vi: Phông chữ

en: Top
vi: Đầu

en: Small
vi: Nhỏ

en: Large
vi: Rộng

en: Text
vi: Văn bản

en: Bottom
vi: Cuối

en: Site name
vi: Tên website

en: Header
vi: Tiêu đề

en: Footer
vi: Phần chân

en: Centered
vi: Đặt vào giữa

en: Medium
vi: Vừa

en: Repeat
vi: Lặp lại

en: Page Title
vi: Tên trang

en: Middle
vi: Giữa

en: Left
vi: Trái

en: Right
vi: Phải

en: Image Settings
vi: Thiết lập ảnh

en: No repeat
vi: Không lặp lại

en: Slogan
vi: Khẩu hiệu

en: Block body
vi: Phần thân block

en: Violet
vi: Cây hoa tím

en: Grid
vi: Lưới

en: Fonts
vi: Phông chữ

en: Gothic
vi: Gô-tích

en: Secondary
vi: Phụ

en: Header top
vi: Đầu đề trên

en: Header bottom
vi: Đầu đề dưới

en: Page top
vi: Đầu trang

en: Page bottom
vi: Cuối trang

en: Sidebar first
vi: Sidebar đầu tiên

en: Highlight
vi: Tô sáng

en: Menu Bar
vi: Thanh trình đơn

en: Sidebar second
vi: Sidebar thứ hai
