Pixture Reloaded (7.x-2.2) - en to az translation catalogue (22 entries)

en: Type
az: Növ

en: Block title
az: Blok başlığı

en: Links
az: Linklər

en: None
az: Yoxdur

en: Center
az: Mərkəz

en: none
az: yoxdur

en: Help
az: Dəstək

en: Small
az: Balaca

en: Large
az: Böyük

en: Text
az: Mətn

en: Bottom
az: Aşağı

en: Site name
az: Sayt adı

en: Header
az: Başlıq

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Medium
az: Orta

en: Page Title
az: Səhifə başlığı

en: Left
az: Sol

en: Right
az: Sağ

en: Slogan
az: Sloqanı

en: Grid
az: Cədvəl

en: Page top
az: Səhifənin yuxarısı

en: Page bottom
az: Səhifənin aşağısı
