Pixture Reloaded (7.x-2.2) - en to bo translation catalogue (31 entries)

en: Type
bo: རིགས

en: Block title
bo: ལྷུ་ལག་གི་ཁ་བྱང

en: Links
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: None
bo: མེད།

en: Center
bo: དཀྱིལ

en: none
bo: མེད

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: Font
bo: ཡིག་གཟུགས

en: Top
bo: འགོ

en: Small
bo: ཆུང

en: Large
bo: ཆེན་པོ

en: Text
bo: ཡི་གེ

en: Bottom
bo: ཞབས་ངོས

en: Site name
bo: དྲ་ཚིགས་ཀྱི་མིང

en: Header
bo: འགོ་བརྗོད

en: Footer
bo: ཤོག་མཇུག

en: Medium
bo: འབྲིང་པོ

en: Base
bo: གཞི

en: Left
bo: གཡོན

en: Slogan
bo: འབོད་ཚིག

en: Block body
bo: ལྷུ་ལག་གི་གཞུང་དངོས

en: Grid
bo: དྲ་མིག

en: Rounded corners
bo: ཟླུམ་ཟུར།

en: Secondary
bo: ཕལ་བ

en: Header top
bo: འགོ་བརྗོད་གོང་མ

en: Header bottom
bo: འགོ་བརྗོད་འོག་མ

en: Page top
bo: ཤོག་ངོས་ཀྱི་གོང

en: Page bottom
bo: ཤོག་ངོས་ཀྱི་ཞབས

en: Sidebar first
bo: ཟུར་སྒྲོམ་དང་པོ

en: Header text
bo: མགོ་ཤོག་ཡིག་རྐྱང་།

en: Sidebar second
bo: ཟུར་སྒྲོམ་གཉིས་པ
