Pixture Reloaded (7.x-2.2) - en to gl translation catalogue (36 entries)

en: Type
gl: Tipo

en: Block title
gl: Título do bloque

en: Ash
gl: Cinza

en: Aquamarine
gl: Augamariña

en: Links
gl: Ligazóns

en: None
gl: Ningún

en: Center
gl: Centrar

en: none
gl: ningún

en: Help
gl: Axuda

en: Font Size
gl: Tamaño da Fonte

en: Font
gl: Fonte

en: Top
gl: Superior

en: Small
gl: Pequeno

en: Large
gl: Grande

en: Text
gl: Texto

en: Bottom
gl: Botón

en: Site name
gl: Nome do sitio

en: Header
gl: Encabezado

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Node Title
gl: Título do Nodo.

en: Medium
gl: Medio

en: Repeat
gl: Repetir

en: Middle
gl: Medio

en: Left
gl: Esquerda

en: Right
gl: Dereita

en: Slogan
gl: Eslogan

en: Block body
gl: Corpo do bloque

en: Grid
gl: Grella

en: Fonts
gl: Fontes

en: Secondary
gl: Secundario

en: Header top
gl: Parte superior da cabeceira

en: Header bottom
gl: Parte inferior da cabeceira

en: Page top
gl: Parte superior da páxina

en: Page bottom
gl: Zona inferior da páxina

en: Sidebar first
gl: Primeira barra lateral

en: Sidebar second
gl: Segunda barra lateral
