Pixture Reloaded (7.x-2.2) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: none
pa: ਕੋਈ ਨਹੀਂ

en: Help
pa: ਮੱਦਦ

en: Header
pa: ਹੈੱਡਰ

en: Medium
pa: ਵੱਧ
