Pixture Reloaded (7.x-2.2) - en to is translation catalogue (24 entries)

en: Type
is: Gerð

en: Block Title
is: Blokkatitill

en: Block title
is: Titill á blokk

en: Links
is: Hlekkir

en: None
is: Engin

en: Center
is: Miðja

en: none
is: engin

en: Help
is: Hjálp

en: Font Size
is: Leturstærð

en: Font
is: Leturgerð

en: Top
is: Toppur

en: Small
is: Lítið

en: Large
is: Stórt

en: Text
is: Texti

en: Site name
is: Nafn vefs

en: Header
is: Haus

en: Footer
is: Fótur

en: Centered
is: Miðjað

en: Node Title
is: Titill nóðu

en: Medium
is: Miðlungs

en: Left
is: Vinstri

en: Right
is: Hægri

en: Slogan
is: Slagorð

en: Grid
is: Grind
