Pixture Reloaded (7.x-2.0) - en to ja translation catalogue (39 entries)

en: Type
ja: タイプ

en: Block Title
ja: ブロックのタイトル

en: Block title
ja: ブロックのタイトル

en: Ash
ja: アッシュ

en: Aquamarine
ja: アクアマリン

en: Links
ja: リンク

en: None
ja: なし

en: Center
ja: 中央

en: none
ja: なし

en: Help
ja: ヘルプ

en: Font Size
ja: フォントサイズ

en: Font
ja: フォント

en: Top
ja: トップ

en: Small
ja: 小

en: Large
ja: 大

en: Text
ja: テキスト

en: Bottom
ja: ボトム

en: Site name
ja: サイト名

en: Header
ja: ヘッダー

en: Footer
ja: フッター

en: Centered
ja: 中央

en: Node Title
ja: ノードタイトル

en: Medium
ja: 中程度

en: Repeat
ja: 繰り返し

en: Page Title
ja: ページタイトル

en: Middle
ja: 中

en: Left
ja: 左

en: Right
ja: 右

en: Slogan
ja: スローガン

en: Block body
ja: ブロックの本文

en: Grid
ja: グリッド

en: Rounded corners
ja: 角丸

en: Image width
ja: 画像の幅

en: Header top
ja: ヘッダー上部

en: Header bottom
ja: ヘッダー下部

en: Page top
ja: ページの先頭

en: Page bottom
ja: ページの最後

en: Sidebar first
ja: 第１サイドバー

en: Sidebar second
ja: 第２サイドバー
