Pixture Reloaded (7.x-2.0) - en to lv translation catalogue (32 entries)

en: Type
lv: Veids

en: Block title
lv: Bloka nosaukums

en: Ash
lv: Pelni

en: Aquamarine
lv: Akvamarīna

en: Links
lv: Saites

en: None
lv: Nav

en: Center
lv: Centrēt

en: none
lv: neviens

en: Help
lv: Palīdzība

en: Font Size
lv: Fonta izmērs

en: Font
lv: Fonts

en: Top
lv: Augša

en: Small
lv: Mazs

en: Large
lv: Liels

en: Text
lv: Teksts

en: Bottom
lv: Apakša

en: Site name
lv: Vietnes nosaukums

en: Header
lv: Galvene

en: Footer
lv: Kājene

en: Medium
lv: Vidējs

en: Page Title
lv: Lapas Nosaukums

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Right
lv: Pa labi

en: Slogan
lv: Devīze

en: Block body
lv: Bloka saturs

en: Grid
lv: Režģis

en: Header top
lv: Galvenes augša

en: Header bottom
lv: Galvenes apakša

en: Page top
lv: Lapas augša

en: Page bottom
lv: Lapas apakšpuse

en: Sidebar first
lv: Pirmā sānu josla

en: Sidebar second
lv: Otrā sānu josla
