Pixture Reloaded (7.x-2.0) - en to ml translation catalogue (13 entries)

en: Type
ml: തരം

en: Block Title
ml: ബ്ലോക്ക് തലക്കെട്ട്

en: Ash
ml: ആഷ്

en: Aquamarine
ml: അക്വാമറൈന്‍

en: Links
ml: ലിങ്കുകൾ

en: None
ml: ഇല്ല

en: Center
ml: കേന്ദ്രം

en: none
ml: ഒന്നുമില്ല

en: Help
ml: സഹായം

en: Text
ml: ടെക്സ്റ്റ്

en: Site name
ml: സൈറ്റിന്റെ പേര്

en: Medium
ml: മാദ്ധ്യമം

en: Page bottom
ml: താളിന്റെ താഴെ
