Pixture Reloaded (7.x-2.0-beta2) - en to oc translation catalogue (40 entries)

en: Type
oc: Tipe

en: Block title
oc: Títol del blòt

en: Ash
oc: Cendre

en: Aquamarine
oc: Aigamarina

en: Links
oc: Ligams

en: None
oc: Pas cap

en: Center
oc: Centre

en: none
oc: pas cap

en: Help
oc: Ajuda

en: Font
oc: Poliça

en: Top
oc: Naut

en: Small
oc: Pichon

en: Large
oc: Grand

en: Text
oc: Tèxte

en: Bottom
oc: Bas

en: Site name
oc: Nom del site

en: Header
oc: Entèsta

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Custom
oc: Personalizat

en: Medium
oc: Mejan

en: Base
oc: Basa

en: Repeat
oc: Repetir

en: Page Title
oc: Títol de la pagina

en: Middle
oc: Mitan

en: Left
oc: Esquèrra

en: Right
oc: Dreita

en: Slogan
oc: Eslogan

en: Block body
oc: Còs del blòt

en: Grid
oc: Grasilha

en: Rounded corners
oc: Caires arredondits

en: Fonts
oc: Poliças

en: Secondary
oc: Secondaire

en: Header top
oc: Naut de l'entèsta

en: Header bottom
oc: Bas de l'entèsta

en: Page top
oc: Naut de la pagina

en: Page bottom
oc: Bas de la pagina

en: Sidebar first
oc: Primièra barra laterala

en: Highlight
oc: Suslinhar

en: Header text
oc: Tèxte de l'entèsta

en: Sidebar second
oc: Segonda barra laterala
