Pixture Reloaded (7.x-3.0-rc1) - en to ar translation catalogue (23 entries)

en: Block title
ar: عنوان الصندوق

en: Ash
ar: رماد

en: Aquamarine
ar: زبرجد

en: Links
ar: روابط

en: None
ar: لا شيء

en: Center
ar: المركز

en: none
ar: لا شيء

en: Help
ar: المساعدة

en: Text
ar: نص

en: Site name
ar: اسم الموقع

en: Header
ar: الترويسة

en: Footer
ar: التذييل

en: Right
ar: اليمين

en: Slogan
ar: الشعار

en: Block body
ar: متن الصندوق

en: Grid
ar: شبكة

en: Header top
ar: قمة الترويسة

en: Header bottom
ar: أسفل الترويسة

en: Page top
ar: أعلى الصفحة

en: Page bottom
ar: أسفل الصفحة

en: Sidebar first
ar: العمود الجانبي الأول

en: Highlighted
ar: مبرز

en: Sidebar second
ar: الشريط الجانبي الثاني
