Pixture Reloaded (7.x-3.0-rc1) - en to el translation catalogue (23 entries)

en: Block title
el: Τίτλος μπλοκ

en: Ash
el: Στάχτη

en: Aquamarine
el: Θαλασσί

en: Links
el: Σύνδεσμοι

en: None
el: Κανένα

en: Center
el: Κέντρο

en: none
el: κανένα

en: Help
el: Βοήθεια

en: Text
el: Κείμενο

en: Site name
el: Όνομα ιστοτόπου

en: Header
el: Κεφαλίδα

en: Footer
el: Υποσέλιδο

en: Right
el: Δεξιά

en: Slogan
el: Σύνθημα

en: Block body
el: Σώμα του μπλοκ

en: Grid
el: Πλέγμα

en: Header top
el: Επικεφαλίδα πάνω

en: Header bottom
el: Επικεφαλίδα κάτω

en: Page top
el: Κορυφή σελίδας

en: Page bottom
el: Βάση σελίδας

en: Sidebar first
el: Πρώτη πλευρική ζώνη

en: Highlighted
el: Ζώνη ενδεδειγμένων

en: Sidebar second
el: Δεύτερη πλευρική ζώνη
