Pixture Reloaded (7.x-3.0-rc1) - en to hr translation catalogue (20 entries)

en: Block title
hr: Naziv bloka

en: Links
hr: Poveznice

en: None
hr: Nema

en: Center
hr: Centar

en: none
hr: ništa

en: Help
hr: Pomoć

en: Text
hr: Tekst

en: Site name
hr: Naziv lokacije

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Footer
hr: Podnožje

en: Right
hr: Desni

en: Block body
hr: Tijelo bloka

en: Grid
hr: Mreža

en: Header top
hr: Vrh zaglavlje

en: Header bottom
hr: Dno zaglavlje

en: Page top
hr: Vrh stranice

en: Page bottom
hr: Dno stranice

en: Sidebar first
hr: Prvi stupac

en: Highlighted
hr: Istaknuto

en: Sidebar second
hr: Drugi stupac
