Pixture Reloaded (7.x-3.0-rc1) - en to kk translation catalogue (17 entries)

en: Block title
kk: Атауы

en: Ash
kk: Күл

en: Aquamarine
kk: Аквамарин

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Center
kk: Орта

en: none
kk: көрсетілмеген

en: Help
kk: Көмек

en: Text
kk: Текст

en: Site name
kk: Сайт атауы

en: Header
kk: Үстіңгі деректеме

en: Footer
kk: Төменгі деректеме

en: Slogan
kk: Ұран

en: Block body
kk: Блок мазмұны

en: Header top
kk: Үстіңгі деректеме басы

en: Header bottom
kk: Үстіңгі деректеме аяғы

en: Sidebar first
kk: Бірінші жақ тақтасы

en: Sidebar second
kk: Екінші жақ тақтасы
