Pixture Reloaded (7.x-3.0-rc1) - en to or translation catalogue (5 entries)

en: Block title
or: ବ୍ଲକ ଶୀର୍ଷକ

en: none
or: କିଛି ନୁହଁ

en: Help
or: ସହାୟକ

en: Site name
or: ସାଇଟ ନାମ

en: Block body
or: ବ୍ଲକ ର ଅଂଶ
