Pixture Reloaded (7.x-3.0-rc1) - en to th translation catalogue (17 entries)

en: Block title
th: ชื่อบล็อค

en: Links
th: ลิงก์

en: None
th: ไม่มี

en: none
th: ไม่มี

en: Text
th: ข้อความ

en: Site name
th: ชื่อเว็บไซต์

en: Header
th: ส่วนหัว

en: Slogan
th: สโลแกน

en: Block body
th: เนื้อหาในบล็อก

en: Grid
th: ตะแกรง

en: Header top
th: ด้านบนของส่วนหัว

en: Header bottom
th: ด้านล่างของส่วนหัว

en: Page top
th: บนสุดของหน้า

en: Page bottom
th: ด้านล่างของหน้า

en: Sidebar first
th: แถบข้างแรก

en: Highlighted
th: ไฮไลต์

en: Sidebar second
th: แถบข้างที่สอง
