Pixture Reloaded (7.x-3.0-rc1) - en to ug translation catalogue (14 entries)

en: Block title
ug: قوشۇمچە رايون نامى

en: Links
ug: ئۇلانمىلار

en: None
ug: يوق

en: Center
ug: ئوتتۇرىغا توغرىلاش

en: Text
ug: تېكىست

en: Site name
ug: بېكەت نامى

en: Header
ug: بەت بېشى

en: Base
ug: ئاساس

en: Right
ug: ئوڭغا توغرىلاش

en: Slogan
ug: شۇئار

en: Teal
ug: كىچىك ئۆردەك

en: Silver
ug: كۈمۈشرەڭ

en: Page top
ug: بەت ئۈستى

en: Page bottom
ug: بەت ئاستى
