Pixture Reloaded (7.x-3.0) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: Block title
bs: Naslov bloka

en: None
bs: Nijedan

en: none
bs: ništa

en: Help
bs: Pomoć

en: Text
bs: Tekst

en: Site name
bs: Ime web stranice

en: Block body
bs: Tijelo bloka

en: Header top
bs: Vrh zaglavlja

en: Header bottom
bs: Dno zaglavlja
