Pixture Reloaded (7.x-3.0) - en to cs translation catalogue (20 entries)

en: Block title
cs: Nadpis bloku

en: Ash
cs: Ash (Popel)

en: Aquamarine
cs: Aquamarine (Akvamarín)

en: Links
cs: Odkazy

en: None
cs: Žádné

en: Center
cs: Na střed

en: none
cs: žádné

en: Help
cs: Nápověda

en: Site name
cs: Název webu

en: Header
cs: Hlavička

en: Footer
cs: Patička

en: Block body
cs: Tělo bloku

en: Grid
cs: Mřížka

en: Header top
cs: Začátek hlavičky

en: Header bottom
cs: Konec hlavičky

en: Main content
cs: Hlavní obsah

en: Page bottom
cs: Dolní část stránky

en: Sidebar first
cs: První postranní panel

en: Highlighted
cs: Zvýrazněno

en: Sidebar second
cs: Druhý postranní panel
