Pixture Reloaded (7.x-3.0) - en to nn translation catalogue (16 entries)

en: Block title
nn: Blokkoverskrift

en: None
nn: Ingen

en: none
nn: ingen

en: Help
nn: Hjelp

en: Site name
nn: Namn på nettstaden

en: Header
nn: Topptekst

en: Footer
nn: Botntekst

en: Slogan
nn: Motto

en: Block body
nn: Innhaldet i blokken

en: Header top
nn: Topptekst topp

en: Header bottom
nn: Topptekst botn

en: Page top
nn: Sidetopp

en: Page bottom
nn: Sideslutt

en: Sidebar first
nn: Sidestolpe fyrst

en: Highlighted
nn: Utheva

en: Sidebar second
nn: Sidestolpe neste
