Pixture Reloaded (7.x-3.0) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Block title
os: Блочы сæр

en: None
os: Нæйы

en: Center
os: Центр

en: none
os: нæй

en: Help
os: Æмбарынгæнæн
