Pixture Reloaded (7.x-3.1) - en to be translation catalogue (21 entries)

en: Block title
be: Загаловак блоку

en: Links
be: Спасылкі

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Center
be: Цэнтр

en: none
be: няма

en: Help
be: Дапамога

en: Text
be: Тэкст

en: Site name
be: Назоў сайту

en: Header
be: Загаловак

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: Right
be: Справа

en: Slogan
be: Слёган

en: Block body
be: Цела блоку

en: Grid
be: Сетка

en: Header top
be: Верх хэдэра

en: Header bottom
be: Ніз хэдэра

en: Page top
be: У пачатак старонкі

en: Page bottom
be: Унізе старонкі

en: Sidebar first
be: Бакавая панэль нумар адзін.

en: Highlighted
be: Выдзелены

en: Sidebar second
be: Другі сайдбар
