Pixture Reloaded (7.x-3.1) - en to bg translation catalogue (17 entries)

en: Block title
bg: Заглавие на блока

en: Ash
bg: Пепел

en: Aquamarine
bg: Аквамарин

en: Links
bg: Връзки

en: None
bg: Не

en: Center
bg: Център

en: none
bg: не

en: Help
bg: Справка

en: Text
bg: Текст

en: Site name
bg: Име на сайта

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Footer
bg: Под черта

en: Right
bg: Дясно

en: Slogan
bg: Мото

en: Block body
bg: Съдържание на блока

en: Header top
bg: Горна част на заглавната част

en: Header bottom
bg: Долна част на заглавната част
