Pixture Reloaded (7.x-3.1) - en to km translation catalogue (21 entries)

en: Block title
km: ​ចំណង​ជើង​ប្លុក

en: Ash
km: ពណ៌​ប្រផេះ

en: Aquamarine
km: ពណ៌​ខៀវ​បៃតង

en: None
km: គ្មាន

en: Center
km: កណ្តាល

en: none
km: គ្មាន

en: Help
km: ជំនួយ

en: Text
km: អត្ថបទ

en: Site name
km: ឈ្មោះតំបន់បណ្ដាញ

en: Header
km: បឋម​កថា

en: Footer
km: បាតកថា

en: Right
km: ស្តាំ

en: Slogan
km: ពាក្យ​ស្លោក

en: Block body
km: តួ​របស់​ប្លុក

en: Header top
km: កំពូល​បឋមកថា

en: Header bottom
km: បាត​បឋមកថា

en: Page top
km: ផ្នែក​ខាង​លើ​ទំព័រ

en: Page bottom
km: ផ្នែក​ខាង​ក្រោម​ទំព័រ

en: Sidebar first
km: របារ​ចំហៀង​មុន

en: Highlighted
km: ដែល​បាន​បន្លិច​ពណ៌

en: Sidebar second
km: របារ​ចំហៀង​នៅ​ទីពីរ
