Pixture Reloaded (7.x-3.1) - en to mn translation catalogue (13 entries)

en: Block title
mn: Хавтангийн гарчиг

en: Ash
mn: Айш

en: Aquamarine
mn: Акуамарин

en: Links
mn: Холбоосууд

en: None
mn: Байхгүй

en: none
mn: хоосон

en: Help
mn: Тусламж

en: Text
mn: Текст

en: Site name
mn: Сайтын нэр

en: Header
mn: Толгой хэсэг

en: Footer
mn: Хөлийн хэсэг

en: Right
mn: Баруун

en: Block body
mn: Хавтангийн их бие
