Places API Webform Autocomplete (7.x-0.1-alpha1) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Type
ar: النوع

en: Language
ar: اللغة

en: Size
ar: الحجم

en: Components
ar: المكونات

en: Location
ar: الموضع

en: Offset
ar: الإزاحة
