Places API Webform Autocomplete (7.x-0.1-alpha1) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Type
be: Тып

en: Language
be: Мова

en: Size
be: Памер

en: Components
be: Кампаненты

en: Location
be: Месцазнаходжанне

en: Webform
be: Анкета
