Places API Webform Autocomplete (7.x-0.1-alpha1) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Type
ca: Tipus

en: Language
ca: Llengua

en: Size
ca: Mida

en: Location
ca: Localització

en: Maxlength
ca: Longitud màxima

en: Webform
ca: Formulari web

en: Offset
ca: Desplaçament
