Places API Webform Autocomplete (7.x-0.1-alpha1) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Type
de: Typ

en: Language
de: Sprache

en: Size
de: Größe

en: Components
de: Komponenten

en: Location
de: Ort

en: Maxlength
de: Maximallänge

en: Webform
de: Webformular

en: Offset
de: Versatz
