Places API Webform Autocomplete (7.x-0.1-alpha1) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Type
el: Τύπος

en: Language
el: Γλώσσα

en: Size
el: Μέγεθος

en: Components
el: Συστατικά

en: Location
el: Τοποθεσία

en: Maxlength
el: Μέγιστο μήκος

en: Offset
el: Αντιστάθμιση
