Places API Webform Autocomplete (7.x-0.1-alpha1) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Type
es: Tipo

en: Language
es: Idioma

en: Size
es: Tamaño

en: Components
es: Componentes

en: Location
es: Ubicación

en: Maxlength
es: Longitud máxima

en: Offset
es: Desplazamiento

en: Radius
es: Radio
