Places API Webform Autocomplete (7.x-0.1-alpha1) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Type
et: Liik

en: Language
et: Keel

en: Size
et: Suurus

en: Components
et: Komponendid

en: Location
et: Asukoht

en: Webform
et: Veebivorm

en: Offset
et: Nihe
