Places API Webform Autocomplete (7.x-0.1-alpha1) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Type
eu: Mota

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Size
eu: Tamaina

en: Location
eu: Kokalekua

en: Offset
eu: Desplazamendua
