Places API Webform Autocomplete (7.x-0.1-alpha1) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Type
fi: Tyyppi

en: Language
fi: Kieli

en: Size
fi: Koko

en: Components
fi: Komponentit

en: Location
fi: Sijainti

en: Maxlength
fi: Enimmäispituus

en: Webform
fi: Verkkolomake
