Places API Webform Autocomplete (7.x-0.1-alpha1) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Type
gl: Tipo

en: Language
gl: Idioma

en: Size
gl: Tamaño

en: Components
gl: Compoñentes

en: Location
gl: Localización

en: Maxlength
gl: Lonxitude máxima

en: Webform
gl: Formulario web

en: Offset
gl: Desprazamento
