Places API Webform Autocomplete (7.x-0.1-alpha1) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Type
hu: Típus

en: Language
hu: Nyelv

en: Size
hu: Méret

en: Components
hu: Összetevők

en: Location
hu: Helyszín

en: Maxlength
hu: Legnagyobb hosszúság

en: Webform
hu: Űrlap

en: Offset
hu: Eltolás

en: Radius
hu: Sugár
