Places API Webform Autocomplete (7.x-0.1-alpha1) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Type
id: Jenis

en: Language
id: Bahasa

en: Size
id: Ukuran

en: Components
id: Komponen

en: Location
id: Lokasi

en: Offset
id: Letak
