Places API Webform Autocomplete (7.x-0.1-alpha1) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Type
ja: タイプ

en: Language
ja: 言語

en: Size
ja: サイズ

en: Components
ja: コンポーネント

en: Location
ja: 場所

en: Maxlength
ja: 最大文字数

en: Webform
ja: ウェブフォーム

en: Offset
ja: オフセット
