Places API Webform Autocomplete (7.x-0.1-alpha1) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Type
lv: Veids

en: Language
lv: Valoda

en: Size
lv: Izmērs

en: Components
lv: Komponentes

en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: Maxlength
lv: Maksimālais garums

en: Webform
lv: Webforma

en: Offset
lv: Atkāpe
