Places API Webform Autocomplete (7.x-0.1-alpha1) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Type
ro: Tip

en: Language
ro: Limba

en: Size
ro: Mărime

en: Location
ro: Locaţia

en: Maxlength
ro: Lungime maximă

en: Offset
ro: Decalaj
