Places API Webform Autocomplete (7.x-0.1-alpha1) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Type
ru: Тип

en: Language
ru: Язык

en: Size
ru: Размер

en: Components
ru: Компоненты

en: Location
ru: Место

en: Maxlength
ru: Максимальная длина

en: Webform
ru: Веб-форма

en: Offset
ru: Пропустить

en: Radius
ru: Радиус
